ساعات کاری : 10:00 تا 18:00 عصر

تهران،ولنجک

09300684858

بازاریابی شبکه های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی دیگر تبدیل به بخشی از زندگی روزمرۀ بسیاری از ما شده‌اند. ما از طریق این شبکه‌ها اخبار روز را دنبال می‌کنیم، مطالب مورد علاقۀ خود را می‌خوانیم و با دوستان خود در ارتباط هستیم. بنابراین این شبکه‌ها می‌توانند فرصتی خوب برای برندهای تجاری ایجاد نمایند تا نام خود را در ذهن کاربران حک نمایند و با آنها یک رابطۀ دوستانه برقرار کنند. تبلیغ شما بروی صفحات فارسی این شبکه‌ها می‌تواند تاثیر بسزایی در درآمدتان داشته باشد.

service-s2-target-strategy

اهمیت تبلیغات مجازی

جان سالم به در بردن از تجارت در دنیایی که امروزه تکنولوژی آن را به پیش می‌راند، به توانایی یک سازمان برای شناسایی، جلب کردن و نگه داشتن مشتریانی وابسته است که تقاضاهایشان به سرعت تغییر می‌کند.

فرقی نمی‌کند که شما در تجارت کوچکی مشغول باشید یا یک سازمان چند ملیتی با دامنه‌ی دسترسی جهانی هستید، سریع‌ترین راه برای دسترسی به مشتریان، تدوین و توسعه‌ی یک راهبرد مؤثر در بازاریابی رسانه‌های اجتماعی است.

ویدئو یک ابزار مهم در بازاریابی است، به طوری که ۵۷ درصد از بازاریاب‌ها از ویدئو در بازاریابی خود استفاده می‌کنند و بر اساس گزارش سوشیال اگزمینر، ۷۲ درصد بازاریاب‌ها برنامه‌ریزی می‌کنند تا استفاده‌ی خود از تکنیک‌های بازاریابی مبتنی بر ویدئو را افزایش دهند.

بر اساس گزارش صنعت بازاریابی رسانه های اجتماعی سال ۲۰۱۵ که از سوی شرکت رسانه‌ای سوشیال اگزمینر (Social Examiner) منتشر شد و ۳۷۰۰ بازاریاب را در سراسر جهان مورد پیمایش قرار داده بود، تقریباً تمامی پاسخگویان (۹۶ درصد) گفتند که از بازاریابی رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند.

اهمیت برخورداری از یک راهبرد به خوبی تدوین شده برای بازاریابی رسانه‌های اجتماعی از این واقعیت آشکار می‌شود که ۹۲ درصد از افرادی که مورد پیمایش قرار گرفته بودند اذعان کردند که بازاریابی رسانه‌های اجتماعی را به عنوان عنصری مهم برای رشد کسب‌وکار به حساب می‌آورند. این آمار سال به سال در حال رشد است.

10 سال تجربه
370 مشتری موفق
33 ترافیک ارگانیک
1033 بازگشت سرمایه گذاری

در مجموعه ای از با کیفیت ترین پیج های ایرانی اینستاگرام و کانال های تلگرام تبلیغ کنید

آیا به دنبال دیده شدن توسط کاربران ایرانی اینستاگرام و تلگرام هستید؟ سوال اینجاست که چگونه می‌توانید به بهترین و موثرترینِ این پیج‌ها دسترسی داشته باشید؟

ازنـــــو کار را برای شما ساده کرده است. ما مجموعه‌ای بسیار کامل از پیج های اینستاگرام و تلگرام  را در اختیار شما قرار می‌دهیم که از نظر موضوع و شهر دسته‌بندی شده‌اند . پس فقط کافی است با مشاورین ما تماس بگیرید تا به شما کمک کنند با هزینه کم بهترین بازدهی و فروش انترنتی را تجربه کنید .

مشاوره

تبلیغات توسط افراد تاثیرگذار

هیچ‌چیز مثل این تاثیرگذار نیست که یک شخصیت محبوبتان به شما یک برند را پیشنهاد کند. نه؟ این قدرت تبلیغات توسط افراد تاثیرگذار است. یک روش تبلیغاتی که شاید هزینه آن بیشتر از تبلیغات معمولی باشد، اما برای برندینگ معجزه می‌کند.

راهتان را به ما بسپارید

تماس با ما

درباره پروژه تان به ما بگویید و در مسیر درست قدم بردارید

نظرات مشتریان