ساعات کاری : 10:00 تا 18:00 عصر

تهران،ولنجک

09300684858

مدیریت بازاریابی و افزایش فروش

paid-search-marketing

فرایند بازاریابی و فروش شامل فعالیت‌های متنوعی است که موفقیت یا عدم موفقیت هر کدام، می‌تواند تاثیرات شایان توجهی بر موفقیت یا عدم موفقیت یک پروژه و حتی کل سازمان داشته باشد. این فرایند پیش از تولید محصول با مجموعه فعالیت‌های تحقیقات بازار و شناسایی نیاز مشتریان آغاز و در نهایت به تدوین برنامه‌های عملیاتی بازاریابی فروش و اجرای این برنامه‌ها ختم می‌شود. در مدیریت این فرایند، عوامل متنوعی از قبیل استراتژی‌ها و اهداف سازمان، محصولات و شرکت‌های رقیب، هزینه‌ها و سایر عوامل از این دست، می‌توانند تاثیرگذار باشند. بر این اساس، فرایند بازاریابی و فروش بایستی در قالب چارچوبی که بتواند با در نظر گرفتن کلیه جوانب، موفقیت این فرایند را تضمین نماید، مدیریت شود.

تحلیل بازار 85%
مانیتور بازاریابی 72%
سازمان‌دهی اطلاعات 60%
پشتیبانی سئو 85%

در حقیقت مشاوره بازاریابی به شرکت ها کمک می کند تا اجزای منحصر به فرد داخلی و خارجی تجارت خود را که شامل رضایت مشتریان و روندهای بازار و عوامل محیطی و نوآوری می شوند، را با دقت شناسایی کنند و در جهت بهبود و یا برطرف کردن نقاط ضعف خود گام بردارند.

آموزش بازاریابی به معنی آموزش دادن روش های بازاریابی به افراد می باشد. در دنیای جدید که فروش های آنلاین و همچنین رسانه های اجتماعی، رشد شدیدی داشته اند؛ روش های آموزش بازاریابی دائماً در حال تغییر می باشند. هدف از آموزش بازاریابی شناخت نیازها و خواسته های بازار هدف و در نهایت جلب رضایت مشتریان است.

یک مشاور بازاریابی، یک فرد حرفه ای در زمینه بازاریابی می باشد که دارای تجربیاتی است که با استفاده از این تجربیات می توانند مشتریان را به خود جلب کند و موقعیت های تجاری را افزایش دهد و این امر، با مشتریان موجود و با جلب مشتریان جدید صورت می گیرد. در حقیقت کار یک مشاور بازاریابی، ترکیبی از رهبری و مشاوره است؛ به همراه این توانایی که هم خلاق باشد و هم حسابگر.

بازاریابی تصویری
پدیداری سئو
طراحی ریسپانسیو
پارامترهای ثابت
10 سال تجربه
375 مشتری موفق
33 ترافیک ارگانیک
1033 بازگشت سرمایه گذاری

استراتژی های بازاریابی ازنــو

  • گروه ازنو مشارکت واقعی با مشتریان را پرورش می دهد و برای پیاده سازی ایده ها و استراتژی هایی که ارائه می دهند، به صورت عملی کار می کنند.
  • تفکر جدی، بینش و پژوهش، پایه و اساس همه چیز در گروه ازنو است.
  • تیم ازنو کلید مشتریان را در جهت درک پتانسیل ها و توانایی هایشان سوق می دهد و در عین حالی که آنها را کارآمدتر می سازد  به آنها می آموزد که چگونه  از ابزارها و روش های مناسب تری استفاده نمایند.
مشاوره تماس با ما

مشاهده پروژه های اخیر ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.